Haber

Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Kadın Korosu Yaz Konseri Verdi

Tepebaşı Belediye Türk Halk Müziği Hanımlar Korosu Yaz Konseri ile Eskişehirli müzikseverlerle buluştu. Koro müzikseverlerin beğenisini kazandı.

TepebaşıBelediye Türk Halk Müziği Hanımlar Korosu, Mehmet Özel şefliğinde çalışmalarına devam ediyor.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde Eskişehirli müzikseverler unutulmaz bir gece yaşadı. Konsere, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra vatandaşlar da katıldı.

Konserde bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, güzel bir türkü gecesinde bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İyi ki böyle geceler oluyor, içimiz sular doluyor. bu günlere kadar geldi.Sanat insana iyilik getirir,güzellik getirir.Kötüyü iyiye,siyahı beyaza çevirir.Bizim Eskişehir’de son derece sanatkar ve sanatsever bir halk vardır.Bu ikisi bir araya gelince ortaya böyle incelikler çıkar. Burada minnetimiz sonsuz gururluyuz.Uzun yıllar Eskişehir’de devam etmesini diliyoruz.Öğretmenimizi ve koro sanatçılarımızı tebrik ediyorum.”

Daha sonra Mehmet Özel başkanlığındaki koro birbirinden keyifli şarkıları müzikseverler için seslendirdi. Konser alkışlarla sona erdi.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

pervariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu