Haber

Karşıyaka’da Sevgililer Günü Pazarı

Karşıyaka Belediyesi, Zühtü Işıl Meydanı’nda kurduğu tematik pazarlarla üretici ve tüketiciyi buluşturmaya devam ediyor.

İlk kez kurulacak olan Sevgililer Günü Pazarı’nda leziz ikramlar tezgahlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Karşıyaka Belediyesi, üretici ile tüketicinin buluştuğu pazaryerlerine bir yenisini daha ekledi. Bu yıl ilk kez kurulacak olan Sevgililer Günü Pazarı’nda yerel üreticilerin el yapımı eserleri vatandaşların beğenisine sunulacak. 10 Şubat 2024 tarihinde ziyarete açılacak olan pazar, 14 Şubat 2024 tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Karşıyaka Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde satış yapmak isteyenler 5 Şubat 2024 tarihine kadar başvuru yapabilecek. Stand satın almak isteyenlerin Karşıyaka’da ikamet etmeleri gerekiyor. Katılmak isteyenler başvuru bilgisi ve kayıt için (0232) 362 57 77’yi arayabilir.

 

SEVGİYİ BÜYÜTEN PAZAR

Karşıyaka Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Ela Süratli, “Güzel şeyler sevgiden doğar. İçinde sevgi olan insan, çevresine yalnızca güzellik ve hoşluk saçar. İçimizdeki sevgiyi büyütmek ve dayanışma ortamı yaratmak için Sevgililer Günü temasıyla marketimizi açıyoruz. Evde üreten ama pazarlama fırsatı bulamayan çok sayıda sanatçımız ve tasarımcı vatandaşımız var. Sevgililer Günü konseptli çalışmalarını satmak isteyen bu üretici ve girişimciler marketimizde yer alabilecekler. Marketimiz 10 – 14 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında açık olacaktır. Katılmak isteyenler serbest standlarımız için 5 Şubat 2024 mesai saati sonuna kadar müdürlüğümüzü arayabilir. Emeğin ve sevginin yaşandığı pazarımıza tüm İzmirlileri bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu