Haber

Karabağlar Belediyesi afet bölgesine desteğini sürdürüyor

Karabağlar Belediyesi, Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin ardından afet bölgesine çok boyutlu desteğini sürdürüyor. Bölgedeki yerel yönetimlerle sürekli iletişim halinde olan Karabağlar Belediyesi, temizlik işlerinin sağlıklı bir şekilde işlemesi için gıda, hijyen, odun-kömür yardımlarının yanı sıra çöp konteyneri desteği sağlıyor.

Ayrıca evlerinden çıkıp Karabağlar’daki akraba ve tanıdıklarının yanına gelen vatandaşlarımız da bu süreçte unutulmadı. Vatandaşlar, Karabağlar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün 0 232 414 79 55 ve 0 232 414 79 57 numaralı telefonlarını arayarak taleplerini iletebilirler. Ayrıca müdürlüğe gelip talepte bulunan vatandaşlar da ihtiyaçlarını Karabağlar Belediyesi Sosyal Butiği aracılığıyla giderebiliyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bu zorlu sürecin dayanışma ile aşılacağını vurgulayarak, “Üzerimize düşeni yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Afet bölgelerinde ve şehrimize gelen vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

kampanya devam ediyor

Karabağlar Belediyesi’nin depremzedelere destek olmak isteyen vatandaşlarımız için başlattığı kampanya devam ediyor. Kibar Belediyesi Hizmet Kompleksi içinde yer alan uyum merkezinde ve ilçede 5 farklı noktada ihtiyaç sahipleri için kuru gıda, ısıtıcı, iç giyim ve hijyen paketleri gibi vakıflar toplanıyor. Bu günlerde özellikle kuru gıdaya, hijyene ve iç giyime ihtiyaç duyulmaktadır.

Vatandaşlar eklerini Refet Bele, Adnan Süvari ve Mimkent ilçe merkezlerine, Yunus Emre Kapalı Pazaryeri bünyesindeki Sosyal Butik’e, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne ve Bozyaka Pazaryeri’ne bağlı Kibar Belediyesi Hizmet Kompleksi’ne teslim ediyor. Duyarlı vatandaşlar 0232 414 79 55 ve 414 79 57 numaralı telefonların yanı sıra Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün 0 538 226 38 84 numaralı Whatsapp iletişim hattını arayarak bilgi alabilirler.

Teslimat adresleri:

Yunus Emre Sosyal Butik: 4184/1 Sk: No: 6 -10

Refet Bele İlçe Merkezi: 9125 Sk. HAYIR. 43

Adnan Süvari İlçe Merkezi: 108/4 no:19 D:19/a

Mimkent İlçe Merkezi: 46 Sk. No 118 Esentepe Mahallesi

Sosyal Yardımlar Müdürlüğü: 3140 Sokak no:23/a Bozyaka Mahallesi

Kibar Hizmet Kompleksi: Eski İzmir Cd. No:423 35120, 35120 Karabağlar/İzmir

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

havzaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu