Haber

İmamoğlu: “28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi İçin İlk Toplantımızı İstanbul’da Gerçekleştirdik”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından; “28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi için ilk toplantımızı İstanbul’da gerçekleştirdik. Bu süreçte emeği geçen ve yine geçecek olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve kamu personeline teşekkür ediyorum” notuyla bir görsel yayınladı. İmamoğlu, “Gün demokrasi günüydü, o günü geride bıraktık. Şimdi önümüzde 28 Mayıs var. Detayları konuşuyoruz. Yarın Ankara’da görüşmeye devam edeceğiz.”

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, bu akşam Twitter hesabından; İkinci sınıf Cumhurbaşkanlığı seçimi için ilk toplantıyı İstanbul’da yaptıklarını duyurduğu bir görüntü yayınladı. İmamoğlu, görsele; “28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi için ilk toplantımızı İstanbul’da gerçekleştirdik. Bu süreçte emeği geçen ve tekrar geçecek olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve kamu personeline teşekkür ediyorum.” İmamoğlu, görüntüde şunları söyledi:

“Bu akşam 28 Mayıs’ın ilk toplantısını yaptık. Burada bulunan bazı yönetici arkadaşlarımla değerlendirmemizi yaptık. Burası cumhurbaşkanı adayımız adına İstanbul Seçim Uyum Merkezimiz. Öncelikle şunu söyleyeyim. Her yerde görev üstlenen herkese, parti yetkililerine, ittifakın tüm üyelerine, Türkiye’nin gönüllülerine, siyasi dostlarımıza, milletvekili adaylarımıza, herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

“DEMOKRASİ GÜNÜDÜ, O GÜNÜ GERİDE BIRAKTIK. ŞİMDİ ÖNÜMÜZDE 28 MAYIS VAR”

Aynı zamanda sandık sürecinde görev üstlenen vatandaşlarımıza, ilçe seçimlerinden il seçimlerine kadar tüm siyasi partilerin görevini layıkıyla orada yaptığı ve başta güvenlik güçlerimiz, sandık görevlilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. O günün sorunsuz geçmesinde emeği geçen Yüksek Seçim Kurulu. Demokrasi günüydü, biz o günü geride bıraktık. Şimdi önümüzde 28 Mayıs var. Ayrıntıları konuşuyoruz. Yarın Ankara’da görüşmeye devam edeceğiz.”

mudurnuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu